Představení společnosti

T&L - Technology and Life patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti prodeje elektrických skútrů, invalidních skútrů a jejich příslušenství v České republice.  Prodáváme pouze kvalitní elektrické invalidní skútry  prověřených značek.
 
T&L - Technology and Life
Jasmínová 294
Moravany 533 72
 
Vznik společnosti: 5.10.2009
IČ: 68467397 DIČ: CZ7712023330
 
Číslo bankovního účtu: 2900100890/2010
IBAN:CZ1420100000002900100890
BIC kód/SWIFT FIOBCZPPXXX

Několik čísel řekne více, než stovka krásných slov

  • jsme téměř 6 let na trhu
  • za rok 2014 jsme vyřídili více jak 90 objednávek
  • ročně prodáváme desítky skútrů, máme stovky spokojených zákazníků
  • jsme největší tuzemský prodejce nových invalidních skútrů
  • máme více jak 7 partnerských prodejen v  ČR
  • zřídili jsme 5 servisních středisek a další budou následovat
  • naše internetové stránky www.vozikyprozivot.cz navštíví průměrně 1000 zákazníků za týden.
  • doprava elektrických invalidních skútrů je po celé ČR zdarma

Obchodní činnost společnosti

Tým našich spolupracovníků dokáže poskytnout profesionální služby všem našim zákazníkům. Mezi naše klienty patří jak státní zařízení, lázně a neziskové organizace, tak senioři, tělesně postižení, lidé postižení roztroušenou sklerozou a lidé s dalšími pohybovými omezeními.

Dnes máme mnoho spokojených zákazníků a organizací, se kterými pravidelně spolupracujeme. Jsme schopni zajistit okamžitou dodávku zboží bez zbytečných prodlev až k Vám domů (do firmy).

Svým klientům nabízíme vynikající poměr cena/výkon/kvalita/služba. Pravidelně vydáváme katalogy se zbožím v tištěné i elektronické podobě a pořádáme promo akce a nabízíme celou řadu slev.

Pro zlepšení osobního kontaktu se zákazníky pořádáme prezentace a setkání s odborným i zábavným programem. Připravujeme zajímavé články ve spolupráci s odbornými časopisy různých organizací. Velmi úzce spolupracujeme s různými neziskovými organizacemi a podílíme se na propagaci nových technologií v oblasti elektrických invalidních skútrů. Našim zákazníkům nabízíme předprodejní a poprodejní podporu na bezplatné telefonní lince 800 221 228 nebo prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách http://www.vozikyprozivot.cz/content/15-kontakt

Jsme výhradními dodavateli společností Rascal a Shoprider pro Českou a Slovenskou republiku a oficiálními partnery společností Handicare, Afikim, FG Forte a dalších. Díky těmto partnerstvím máme mezi prvními přístup k nejmodernějším technologickým novinkám a výrobkům v oblasti mobility, a dále je pak předáváme našim zákazníkům a partnerům.